اینجانب ابوالفضل عابدی جبلی متصدی قالیشویی حکیم از سال 1369 رسما به طور مستمر در حرفه  قالیشویی و رفوگری فرش مشغول به فعالیت بوده ام ودر سال 1378 به صورت مستقل در منطقه جنوب شهر اصفهان ابتدا با برند قالیشویی باران و بعد با برند قالیشویی حکیم مشغول ارائه خدمات به همشهریان عزیز اصفهانی هستم .

قالیشویی حکیم با بیش از 19 سال سابقه درخشان در حوزه شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، فرش های نفیس و خاص، موکت و مبلمان، بی شک یکی از بزرگ ترین و حرفه ای ترین قالیشویی هایی می باشد که در اصفهان حضور دارند .

از سال 1396 بعد ازچند سال عضویت در اتحادیه با رای همکاران عزیزم عضو کمیسیون قالیشویی اتحادیه تولید کنندگان فرش دستباف اصفهان هستم و وظیفه بازرسی شکایات اتحادیه را بر عهده دارم.
قالیشویی حکیم علاوه بر شستشوی فرش، خدمات دیگری نیز دارد که میتوان به رفوگری، لکه گیری و رنگ برداری، پرداخت و موگیری و همچنین مرمت فرش اشاره کرد. قابل ذکر است یکی از خدمات بی نظیر قالیشویی حکیم، شستشوی قالی های خاص و نفیس دراصفهان است که قالیشویی های اندکی میتوانند این خدمت را ارائه دهند.
مدیریت قالیشویی حکیم با ارتقا درنحوه انجام خدمات ، همواره درتلاش است که در شستشو و خدمات زیبایی، ترمیم فرش و خشکشویی مبلمان را به بالاترین سطح کیفیت با قیمتی مناسب نسبت به خدمات برساند. هدف ما رضایت کامل مشتری در پرداخت هزینه خدمات است. کارخانه قالیشویی حکیم با استفاده از نیروهای مجرب و آموزش دیده ، قالی شما را به بهترین نحو شستشو داده و آماده تحویل به شما می کند.
قالیشویی حکیم در جنوب شهر اصفهان قرار دارد و شما مشتریان عزیز می توانید از تمام نقاط شهر اصفهان با شماره تلفن 09133007730  تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت برای قالی شویی در منزل اصفهان حضور پیدا کنیم.
ghalishooeihakim
اصفهان - خیابان حکیم نظامی
اصفهان - خیابان حکیم - بازار فرش
اصفهان - خیابان روکی
09133007730